INTERVIEW

RÖ POR TAJ

ÜNLÜ ÜNSÜZ, HER HAYAT İÇİNDE ONLARCA DERS BARINDIRAN EŞSİZ BİR HİKAYEDİR. ÜLKE GÖZETMEKSİZİN; DENK GELDİĞİMİZ VE DİNLEMEKTEN ZEVK ALDIĞIMIZ TÜM HİKAYELERİ BU BÖLÜMDE BULABİLİRSİNİZ.

DENİZ SAYPINAR; Orada sıkı bir vücut var uzakta

Deniz’i ne ara hangi dönem takip etmeye başladım hatırlamıyorum. Açıkcası yüzyüze tanışma fırsatımız hiç olmadı. Ama kendisini uzun zamandır sosyal medyadan dikizliyodum. Fitness hayatının başladığı günden bugüne olan tüm gelişimini gördüm. Sitemizin herhangi bir şeyi yağlayıp ballamaya ihtiyaç duymadığını fark etmişsinizdir. Olabildiğince içten fikirlerimizi paylaşıyoruz. Tüm samimiyetimle söylüyorum, başarısı ve hayat tarzı beni çok etkiledi, ulaşıverdim. Saolsun o da kırmadı bizi, cevaplayıverdi soruları.

DUBLİN'E DOĞRU; Nisan Ağca

SCAE’nin  dünya çapında düzenleyeceği yarışma için her ülkeden baristalar seçiliyor. Nisan Ağca’da bu yarışmanın Türkiye 1.si ve bizi Dublin’de gerçekleşecek dünya çapındaki yarışma ‘World Barista Championship’te temsil edecek. İstanbul Kahve Festival’i yazımıza Nisan’ın fikirlerinden daha güzel ne eşlik edebilir bilemedik.

Röportaj: Kadir Atay

 

SIFIR BÜTÇELİ 'FİLMİN ADI NE?'

Bu röportajda aslında biz ve bizim gibi gençlerin neden kaçacak delik aradığını, hayatlarının en yaratıcı çağında tüm sosyo-psikolojik sorun belirtilerinden birer kuple göstererek neden her gün daha da umutsuzluğa kapıldığını anlayabilirsiniz. Roy’u çocukluğumdan beri tanırım. Öyle ya da böyle birbirimizin büyüyüp hayata karışma sürecine şahit olduk. Ya da karışamamasına… Düzene karşı alerjisi olan gençlerdik sanırım. Bazıları yaratmak için doğar. Aslında herkes bunun için doğduğunu bilmelidir ama büyütülme şeklimiz ve çevremiz, hepimize hayallerinin peşinden koşma lüksü tanımaz…

BOYUMDAN BÜYÜK İŞLER; Barış Balkır

Barış Balkır kimdir?

23 Nisan 1989 doğumluyum. Kendime  “Dünyaca Ünsüz Komedyen” diyorum. “Boyumdan Büyük İşler” isimli stand-up gösterim var ve Tiyatro Kılçık’da oyuncuyum. Lise ve Üniversite gibi hayatımda etkili olmayan bir eğitim sürecini direkt es geçip, gerçek hayatıma 2012 yılında tiyatro ve stand-up yaparak başladım. Sorunun asıl cevabını; ‘Barış Balkır hayatı boyunca asla gerçek mutluluğun olmayacağına inanmış fakat her şeyden keyif almayı; anı yaşamayı ve tadını çıkartmayı hayat odağı yapmış birisi’ olarak verebiliriz. En acı olayların bile içinde gülünç yönler gördükçe kendimi sahneye daha yakın hissetmiş biriyim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *